Bugün 28 Ocak 2021, Perşembe         
Bizi Takip Edin!   
 

İstanbul Köy Yumurtası Ankara Köy Yumurtası Bursa Köy Yumurtası İzmir Köy Yumurtası Antalya Köy Yumurtası Samsun Köy Yumurtası Muğla Köy Yumurtası Afyon Köy Yumurtası Kayseri Köy Yumurtası Erzurum Köy Yumurtası Diyarbakır Köy Yumurtası Adana Köy Yumurtası 

Tüm Türkiye Geneli Kümes Çadır Kurulumu

Alanında Deneyimli Kadrosu ile Toplu yumurta satışı ve pazar fırsatları sunuyoruz.

SİSTEM İSTATİSTİKLERİ
Bugün Dün Toplam
3
11
35.352

  KAFES KURULUM   /   3000 Adet Çadır Kümes Kurulum Kategoriler

3000 Adet mevcut istediğiniz yarka. ( 16 ile 18 haftalık Lohman Brown, Australorp veya Ataks)

425 mt2 Isı İzalasyonlu Çadır

90 Adet Yemlik

75 mt Nipel Suluk

4 adet  Fan

 

Yaptığımız İşler :

 

İzalasyonlu Prefabrik Kümes

 50x100 Pvc Isıcamlı Pencere

 Tavuk çıkış kapısı

 Fan 

 Plastik Yemlik

 Nipel Suluk Sistemi

 Yarka (16 ile18 Haftalık LOHMAN BROWN, ATAKS )

 Galvaniz Folluk 

 Alt Yapı Çalışması (Beton, Parke Taşı) 

 Elektrik Tesisatı

 Su Tesisatı

 

Malatya İli sınırları içerisinde ve 500 Km yakın iller için ilave kurulum masrafı alınmadan uygun ve kaliteli hizmet vererek istediğiniz ölçülerde Yumurta tavukçuluğuna elverişli prefabrik kümes kurulumunu yapıyoruz.

 

 

 

Kurulumu planlanan kümesler için tüm mevzuatlara ve resmi izinleri hazır olup sıcaklık ve soğukluğa dayalı dayanıklı şekilde üretim kapasitenizi daimi ısı konusunda olumlu yönde tutacak sistemli kurulumlar yaparak sizlere hizmet vermekteyiz. 

Kümeslerimiz tüm Hibe ve destek mevzuzatlarına da uygun dur.

Serbest geze tavukçuluk (Salma Tavukculuk) ve organik yumurta üretimi çiftlikleri için istenen bütün ebatlarda kümes ekipmanları ile birlikte sizlere profesyönel kurulum hizmeti veriyoruz. Profesyonel ekibimizle prefabrik kümes harici ; tavuk çiftlikleri, besiler çelik yapılar ve proje çizim hizmeti vermekte olup dilediğiniz taktirde otomatik kümes sistemleride kuruluma eklenebilir. . 

Sizlere iyi hizmet verebilmek adına siz hayal edin biz gerçekleştirelim. Fiyat politikamiz gereği kurulum yapacak olan kişilerin isteklerini maddi ve performans yönü ile en yüksek verimi alması adına bütün tecrübemizle destekci olmaya devam ediyoruz.İ

Bizlerle iletişime geçmeden karar vermeyin.

 

Salma Tavukçuluk ve Organik yumurta üretimi üzerine sektör ile alakalı her türlü konuda  bilgi edinmek için web sitemizin haberler bölümünü takip ediniz.

 

 

3000 Tavuk Çadır Kümes Kurulum

3000 Tavuk Çadır Kümes Kurulum
69000