Bugün 28 Ocak 2021, Perşembe         
Bizi Takip Edin!   
 

İstanbul Köy Yumurtası Ankara Köy Yumurtası Bursa Köy Yumurtası İzmir Köy Yumurtası Antalya Köy Yumurtası Samsun Köy Yumurtası Muğla Köy Yumurtası Afyon Köy Yumurtası Kayseri Köy Yumurtası Erzurum Köy Yumurtası Diyarbakır Köy Yumurtası Adana Köy Yumurtası 

Tüm Türkiye Geneli Kümes Çadır Kurulumu

Alanında Deneyimli Kadrosu ile Toplu yumurta satışı ve pazar fırsatları sunuyoruz.

SİSTEM İSTATİSTİKLERİ
Bugün Dün Toplam
3
11
35.352

  YARKA SATIŞ   /   Lohman Brown Kategoriler

Lohman Brown

Irk Özellikleri

Doğum: 16 /18 Haftalık 

Yumurta Başlangıç: 1 - 4 Hafta arası

 Irk Özelliği : 1'incil Irk Yumurtacı

Grama: 1250-1350 gr

Cins :  Tamamı Dişi

Aşılama : Tüm aşıları yapılmış

Kayıt : Aşı kartı mevcut

Nakliye :  Ücretsiz Teslimat

 

 

Türkiye'nin her yerine yarka satışımız mevcut olup kaliteli yarkalardan oluşan üretimimizin sizlere daha iyi hizmet vermek adına bu yıl 100 adet ve üzeri alımlarda adrese teslim yarka teslimatı yapılır.

Gezen tavuk yarkası satışında üretimini yaptığımız ırkların ; Lohman BrownAtaks ve Australorp cinsi ırkların profesyonel şekilde üretimi tamamlandıktan sonra sizlere 16 haftalık üzeri satışlarımızı sunarak yarka bitene kadar 16-19 haftalık arası satışa sunmaktayız. İstemiş olduğunuz ırk'ın üretim hanemizden çıkış tarihini bizden öğrenebilirsiniz.

Karma aşılama yapıldıktan sonra periyodik olarak yapılan aşılamalar sonrası kendi araçlarımızla sizlerin adresine teslim yarkaların gönderimini yapıyoruz.

Sizlerden istemiş olduğumuz sipariş sonrası kümeslerin tavukların geldiğinde hazır olması için 2 3 gün önceden kümeslerin ısıtılmasını ve temizlenmesini sağlamanız yeterli olacaktır. Gelen tavukların (yarkaların) teslimini kontrol ederek yapabilirsiniz. 

Lohman Brown Yarka (13-15 Hafta)

Lohman Brown Yarka (13-15 Hafta)
16
Lohman Brown Yarka (16-18 Hafta)

Lohman Brown Yarka (16-18 Hafta)
18