Bugün 20 Ocak 2021, Çarşamba         
Bizi Takip Edin!   
 

İstanbul Köy Yumurtası Ankara Köy Yumurtası Bursa Köy Yumurtası İzmir Köy Yumurtası Antalya Köy Yumurtası Samsun Köy Yumurtası Muğla Köy Yumurtası Afyon Köy Yumurtası Kayseri Köy Yumurtası Erzurum Köy Yumurtası Diyarbakır Köy Yumurtası Adana Köy Yumurtası 

Tüm Türkiye Geneli Kümes Çadır Kurulumu

Alanında Deneyimli Kadrosu ile Toplu yumurta satışı ve pazar fırsatları sunuyoruz.

SİSTEM İSTATİSTİKLERİ
Bugün Dün Toplam
12
17
35.247

  GEZEN TAVUK YUMURTASI    /   Yumurta Sipariş Kategoriler

Anlaşmalı Yumurta Satış

Anlaşmalı Yumurta Satış

Gezen tavuk yumurtalarını sizlere sürekli şekilde temin etmenizi sağlayacak anlaşmalı sistemimizde bizlere başvurarak satış anlaşması yapıyoruz. Yapılan sözleşme karşılığında istediğiniz sıklıkla (tarih aralıklarında) sizlere 30 adet (1 koli) yumurta gönderimini anlaşmalı kargo ile kapınıza kadar sigortalı şekilde gönderimi yapıyoruz.

 

Anlaşma Şartlarımız :

1. Anlaşma( Gezen tavuk yumurtası)  :

  •  Çiftliğimizde hazırda bulunan yumurta tavuklarından 2 adet ücret karşılığı alarak her ay düzenli olarak sizlere 30 adet belirttiğiniz tarihlerde yumurta gönderimi sunuyoruz. Sunmuş olduğumuz anlaşma karşılığında; ödemiş olduğunuz 2 adet tavuk ücretimi sistemden çıktığınız taktirde tekrardan sizlere ödüyoruz veya tavukları ücretsiz kargo ile sizlere temizlenmiş ve kesimi yapılmış şekilde gönderimini gerçekleştiriyoruz. Bu anlaşmada Alıcı her ay 30 yumurta karşılığında 20 Tl +Kdv şeklinde ücretsiz kargo ile hizmet alımına devam ediyor.

2. Anlaşma (Gezen tavuk yumurtası)  :

  • Sistemimize otomatik ödeme talimati vererek belirlemiş olduğu tarihlerde koli adet'i 22 Tl+ Kdv olacak şekilde sürekli hizmet alımı sağlamaktadır.

3. Anlaşma( Organik tavuk yumurtası)  :

  •  Çiftliğimizde hazırda bulunan yumurta tavuklarından 2 adet ücret karşılığı alarak her ay düzenli olarak sizlere 30 adet belirttiğiniz tarihlerde yumurta gönderimi sunuyoruz. Sunmuş olduğumuz anlaşma karşılığında; ödemiş olduğunuz 2 adet tavuk ücretimi sistemden çıktığınız taktirde tekrardan sizlere ödüyoruz veya tavukları ücretsiz kargo ile sizlere temizlenmiş ve kesimi yapılmış şekilde gönderimini gerçekleştiriyoruz. Bu anlaşmada Alıcı her ay 30 yumurta karşılığında 25 Tl +Kdv şeklinde ücretsiz kargo ile hizmet alımına devam ediyor.

4. Anlaşma (Organik tavuk yumurtası)  :

  • Sistemimize otomatik ödeme talimati vererek belirlemiş olduğu tarihlerde koli adet'i 28 Tl+ Kdv olacak şekilde sürekli hizmet alımı sağlamaktadır.


Ön Sipariş Formu

Ad Soyad

Telefon

E - Posta Adresiniz
 
Mesajınız