Bugün 24 Kasım 2020, Salı         
Bizi Takip Edin!   
 

İstanbul Köy Yumurtası Ankara Köy Yumurtası Bursa Köy Yumurtası İzmir Köy Yumurtası Antalya Köy Yumurtası Samsun Köy Yumurtası Muğla Köy Yumurtası Afyon Köy Yumurtası Kayseri Köy Yumurtası Erzurum Köy Yumurtası Diyarbakır Köy Yumurtası Adana Köy Yumurtası 

Tüm Türkiye Geneli Kümes Çadır Kurulumu

Alanında Deneyimli Kadrosu ile Toplu yumurta satışı ve pazar fırsatları sunuyoruz.

SİSTEM İSTATİSTİKLERİ
Bugün Dün Toplam
4
4
34.691

  HABERLER / DUYURULAR Tüm Haberler

Sussex Yarka Üretim
18 Aralik 2017, 23:39

Sussex saf ırk yarka üretimi Aralık 2017 itibari ile başlamış bulunmaktadır. İlk satışlarımız Mart 2018 tarihinde piyasaya sunulacaktır. 

Sussex Yarka

Irk Özellikleri

Doğum: 16 /18 Haftalık 

Yumurta Başlangıç: 3 - 4 Hafta arası

 Irk Özelliği :Hem Yumurtacı, Hem Etçil

Grama: 1450-1550 gr

Cins :  Horoz ve Tavuk

Aşılama : Tüm aşıları tamamlandı.

Kayıt : Aşı kartı mevcut

Nakliye :  Ücretsiz Teslimat

 

Sussex tavuk 16 hafta ile 18 hafta arası satışa sunmuş olduğumuz ürünler için bizden bilgi alınız.

Türkiye'nin her yerine yarka satışımız mevcut olup kaliteli yarkalardan oluşan üretimimizin sizlere daha iyi hizmet vermek adına bu yıl 100 adet ve üzeri alımlarda adrese teslim yarka teslimatı yapılır.

Gezen tavuk yarkası satışında üretimini yaptığımız ırkların ; Sussex,Lohman BrownAtaks ve Australorp cinsi ırkların profesyonel şekilde üretimi tamamlandıktan sonra sizlere 16 haftalık üzeri satışlarımızı sunarak yarka bitene kadar 16-19 haftalık arası satışa sunmaktayız. İstemiş olduğunuz ırk'ın üretim hanemizden çıkış tarihini bizden öğrenebilirsiniz.

Karma aşılama yapıldıktan sonra periyodik olarak yapılan aşılamalar sonrası kendi araçlarımızla sizlerin adresine teslim yarkaların gönderimini yapıyoruz.