Bugün 28 Ocak 2021, Perşembe         
Bizi Takip Edin!   
 

İstanbul Köy Yumurtası Ankara Köy Yumurtası Bursa Köy Yumurtası İzmir Köy Yumurtası Antalya Köy Yumurtası Samsun Köy Yumurtası Muğla Köy Yumurtası Afyon Köy Yumurtası Kayseri Köy Yumurtası Erzurum Köy Yumurtası Diyarbakır Köy Yumurtası Adana Köy Yumurtası 

Tüm Türkiye Geneli Kümes Çadır Kurulumu

Alanında Deneyimli Kadrosu ile Toplu yumurta satışı ve pazar fırsatları sunuyoruz.

SİSTEM İSTATİSTİKLERİ
Bugün Dün Toplam
3
11
35.352

  Yumurta Fiyat

Fiyat politikamız her hafta belirlenen yumurta fiyat listesi üzerinden faturalandırılarak piyasaya sürülmektedir. Sevkiyatlarımız ve siparişlerimiz gereği sizlere daha iyi hizmet vermeyi hedefleyen firmamız da bünyemizde üretilen yumurtaların kalite ve piyasa şartlarına göre fiyatları her zaman en iyi seviyede sizlere yönelik sabit ve düşük kar marji gözeterek sunulmaktadır. 

 

Türkiye geneli dağıtım ağımız da mevcut ürünlerin nakliyesi günlük taze yumurtalar ile sevk edilmekte olup sürekli taze yumurta temini yapılmaktadır. 2016 yılı sonlarında mevcut dağıtım ağımız da çalışmış olduğumuz firmalara sürekli yumurta temini sağlamaya çalışsakta yıl sonuna doğru yaşanan yetersiz üretim miktarımızı artık arttırmış bulunmaktayız.

Öncelikle sizlere kaliteyi sunmayı hedefleyen firmamızda üretilen yumurtalar %100 gezen tavuk yumurtası ve organik sertifikalı kümeslerimizden elde edilen yumurtalar ile her zaman istenilen kalitede hizmeti ayaklarınıza kadar getiriyoruz. Bizleri takip ederek haftalık güncel yumurta fiyat listesine göz atmayı unutmayın.


Ad Soyad

Mesajınız


Telefon
E - Posta Adresiniz