Bugün 28 Ocak 2021, Perşembe         
Bizi Takip Edin!   
 

İstanbul Köy Yumurtası Ankara Köy Yumurtası Bursa Köy Yumurtası İzmir Köy Yumurtası Antalya Köy Yumurtası Samsun Köy Yumurtası Muğla Köy Yumurtası Afyon Köy Yumurtası Kayseri Köy Yumurtası Erzurum Köy Yumurtası Diyarbakır Köy Yumurtası Adana Köy Yumurtası 

Tüm Türkiye Geneli Kümes Çadır Kurulumu

Alanında Deneyimli Kadrosu ile Toplu yumurta satışı ve pazar fırsatları sunuyoruz.

SİSTEM İSTATİSTİKLERİ
Bugün Dün Toplam
3
11
35.352

  Anahtar Teslim Çiftlikler

 Sektöre 2008-2012 yıllarında ziraat fakültesi öğrenciliğiyle başlayan girişimlerimiz sonucunda 2015 yılından bu yana hizmet veren  firmamız Yöreselhane Tavuk ve Kümes Ekipmanları olarak, gezen tavukçuluk ve salma tavukçuluk konusunda kadrolaşarak sizlere  kaliteli hizmetleri sunmaya tüm Türkiye genelinde kurduğumuz bir çok kümes ile edinmiş olduğumuz deneyimlerle kaliteli hizmeti sizlere  sunuyoruz. Firma amacımız serbest gezen tavukçuluk sektöründe siz girişimcilere doğrudan ulaşarak sizlerin hayalinde olan ve planlamış  olduğunuz hedeflerinize emin adımlarla gitmenizi hızlandırıp tüm konularda sizlere yardımcı olmayı hedefliyoruz. Yapılan üretimler  doğrultusunda sizlerden yeni sektöre adım attığınız için istediğiniz meslek grubuna bağlı olun hiç farketmeden sizlere 2. bir sektörün  kapılarını aralıyoruz. Kurulumlarda  Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı destekli projeler ve hibeler de dahil olmak üzere bir çok projeyi  sizlere sunuyoruz. Türkiyenin neresinde olursanız olun her iklime, rakıma, şartlara ve konumlara bakarak en doğru sistemi sizlere  sunuyoruz.
 
 
 Firmamız bünyesinde gezen tavukçuluk ve yumurta sektörünün Malatya ili sınırları içerisinde kurucusu olup hali hazırda üretimi devam  eden 8 adet çiftliğimiz mevcut olup günlük kapasitemiz 2017 yılı itibari ile; günlük 3 bin koli gezen tavuk yumurtası üretimi ve yıllık 25 bin  yarka üretimi ile sizlere kaliteli hizmetleri vermektedir. Tecrübesine ve sisteme hakim olduğumu konularda; yarka temin, kümes kurulum,  gezen kümes kurulum ve alet ekipman konularında sistemli olarak yenilikleri takip ederek verim noktasında en üst düzeyüretim ve kaliteli  hizmeti sizlere sunar hale geldiğimiz, Referanslarımızın bizleri tercih etme sebepleri ve memnuniyetlerini sizlere bildirmekten 2016 yılı  sonunda almış olduğumuz olumlu geri dönüşerle sizlere hizmet vermekten mutluluk duymaktayız.
 

Kurulumunu düşündüğünüz konuma göre sizlerle irtibat kurduktan sonra sizlerin mevcut arazinizin konumu ve sulak olma durumları gibi iklim şartlarına en elverişli sistemler ve kapasite raporlama ile sizin istemiş olduğunuz kümeslerin ısı yalıtım, alet ekipman, kapasite ve ırk seçimlerinizde sizlere yardımcı oluyoruz. Sizlerin istemiş olduğu kümes kurulumlarında kullanılan alet ekipmanlar 1. sınıf olup gerek duyulduğunda su deposu teminide tarafımızca yapılmaktadır.

Türkiye'de hizmet vermiş olduğumuz bir çok referansımız ile sizlerin gönül rahatlığıyla bizlere güvenerek en kaliteli hizmeti almak için bizlerle iletişime geçmeniz yeterki olacaktır. Kaliteyi sizlere sunarken yarka tercihinde istediğiniz ırk tavuğun iklim ve kurulu kafese uyumu ve alacağınız verimliliğe göre sizlerle karar vermeyi umuyoruz.

 

İster 500, isterseniz üzeri tavuk kümesi anahtar teslim kurulumu hizmeti sunuyoruz.

 

Kümes kurulum, Çadır kurulum ve Prefabrik kümes kurulumu ile toptanyumurtaci.com adresi ve ekibi olarak sizlerleyiz.

Hizmetlerimiz ;

·         Otomatik Yemleme Sistemleri

·         Android veya Apple Programlama

·         Galvaniz Saç  Yapım Folluklar

·         Basınç Regilatörlü Tanklar

·         Otomatik Suluk Sistemleri

·         Tünekler

·         Isıtma Sistemleri

·         Kapasite Göre Fan Seçenekleri

·         Alt Yapı 

·         Aydınlatma Sistemleri

·         Kameralı İzleme

·         Kümes Çevre Düzenleme

·         Kolay Yumurta Toplama Folluk Sistemleri

Akıllı otomasyon ile tavuklarınızı 7/24 takip edebilme fırsarı ile sizlerin daha rahat üretim yapmasına imkan sunuyoruz.

Bizlerle Görüşmeden Kümes Kurulumuna Karar Vermeyiniz.

 

İrtibat : Adem DEMİRTAŞ

 

İletişim formu doldurarak bizlere ulaşın.

 

 

 

Ad Soyad

Mesajınız


Telefon
E - Posta Adresiniz